Peki Biz Kimiz?

YİĞİT KOÇAK

Merhaba benim adım Yiğit KOÇAK 06.06.1998 doğumluyum doğma büyüme Filyosluyum  Çaycuma Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi 10. sınııf öğrencisiyim 2011 yılından beri fotoğrafçılıkla uğraşıyorum ama bu sene babam ve dışarıdan gelen fotoğrafçılar sayesinde fotoğrafçılığa ve kuş gözlemine olan ilgim aşırı derecede arttı.Hobilerim : Fotoğraf çekmek,Kuş gözlemi yapmak,arkadaşlarımla gezmek eğer yolunuz filyosa düşerse mutlaka bizimle iletişime geçin .

EJDER KOÇAK

MERHABA BEN EJDER KOÇAK 5 TEMMUZ 1970 DOĞUMLUYUM,TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI'NDA HAREKETÇİYİM,ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER MEZUNUYUM,DOĞMA BÜYÜME FİLYOSLUYUM,EVLİ 2 ÇOCUK SAHİBİYİM BOŞ VAKİTLERİMDE FOTOĞRAF ÇEKİYORUM AMA ARTIK ESKİSİ GİBİ SIK GİDEMİYORUM ARTIK O İŞİ OĞLUMA DEVRETTİM :)

HAYRİ KAYIKÇI

Merhaba , 

   Doğa fotoğrafçılığı ile ilgilenmeye arkadaşım Yiğit KOÇAK sayesinde 2012 yılında başladım.İlk gözleme gittiğimde bir fotoğraf makinem bile yoktu fakat gözlemlere katıldıkça bu iş daha da ilgimi çekmeye başladı ve hemen bir makine edindim. TSO Çaycuma Anadolu Öğretmen Lisesi 10.sınıf öğrencisiyim ve vakit buldukça gözleme ve fotoğraf çekmeye gidiyorum. İlgilenen arkadaşlar bizimle iletişime geçebilirler.

 


Cem AKIN

05.02.1989 İzmir doğumluyum. Zonguldakta büyüdüm. Mehmet Çelikel Anadolu Lisesi'nde okudum. Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde Jeoloji mühendisliği, Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde Medya ve İletişim okumaktayım. 2005-2006 yıllarından bu yana fotoğrafla ilgileniyorum. Şiir özel ilgi alanım. Kuşları bugüne kadar hep sevdim ama 2012 yazından bu yana daha farklı bir ilgi duyuyorum. Bunun dışında gitarım ve mızıkamla arada eğlenirim.

Bekir Anıl ÖZDEMİR

Adım Bekir Anıl Özdemir, 1993 Zonguldak doğumluyum.Ön Lisans eğitimimi Erzincan Üniversitesi Mekatronik programında tamamladım.Fotoğrafla tanışmam üniversitede ilk yılında bir heves ile ilk makinam olan canon 450d almam ile başladı.Genelde manzara,panorama,uzun pozlama ve son zamanlarda macro ile fotoğraf hayatımı 2 yıldır sürdürüyorum.